Kreatywne plenery ślubne

poznanKażdy z nas chce, aby zdjęcia z ważnych momentów życia nie tylko ukazywały je jak najwierniej, ale też były niepowtarzalne. Na szczęście poza sztywnymi ramami przebiegu uroczystości ślubnych oraz powtarzalnymi elementami wesela, możemy wyzwolić kreatywność na plenerze. Fotografia ślubna stara się ciągle zaskakiwać, przyciągać czymś nowym i urozmaicać ujęcia. Wybierając się na zdjęcia plenerowe możemy wspólnie z fotografem zaplanować niepowtarzalną sesję.

Do dyspozycji mamy wiele miejsc, które nadadzą fotografiom niebanalnego charakteru: stadiony, lotniska sportowe, stadniny, zabytkowa architektura wiejska, skanseny, opuszczone fabryki i zrujnowane dworki, zabytkowe pociągi. Każdemu wedle jego upodobań. Możemy też zdecydować się na sesję na plaży, na leśnej polanie czy w mieście, zamieniając ją w niepowtarzalną opowieść. Starannie obmyślana i zaplanowana sesja plenerowa może wykorzystywać motywy z naszych ulubionych filmów i książek, popularnych baśni, czy też stworzyć własną karalną opowieść, w której spędzamy czas na pikniku czy przed kominkiem w leśnej chacie. Warto sięgać po rekwizyty i szukać nietypowych miejsc. Klimatu dopełnią umiejętności fotografa i czasem nastrojowe oświetlenie.

Warto pomysły na kreatywne sesje umówić wcześniej, aby na wszystko się przygotować. Dogadać wstęp do miejsc, gdzie nie możemy tak po prostu przyjechać w dowolnej chwili, sprawdzić ewentualne koszty. Możemy zdać się na pomysły fotografa, nie bójmy się jednak mówić, gdy one nam nie pasują.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.