Fotografia ślubna

Ile kosztuje fotografia ślubna? To pytanie zadają sobie wszystkie młode pary, które zamierzają w najbliższym czasie wstąpić na ślubny kobierzec. Odpowiedź na to pytane jest głównie uzależnione od zasobności naszego portfela. Im lepszy fotograf tym sesja z nim będzie droższa. Oczywiście możemy zaryzykować i poprosić jakiegoś znajomego o to, żeby podczas cerom oni wykonał nam zdjęcia.

Jednak czy w takiej chwili powinniśmy oszczędzać w tej materii to szczerze wątpię. Na rynku mamy szereg agencji fotograficznych, które mogą zająć się tym zadaniem. W zależności od zamówienia może to kosztować od tysiąca do kilkunastu tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jakie będziemy mieć wymagania względem fotografa. Jeżeli chcemy mieć tylko zdjęcia z samej uroczystości zaślubin koszta takiego przedsięwzięcia mogą być naprawdę małe. Jednak jeżeli planuje jakąś dodatkową sesję w plenerze czy w artystycznych wnętrzach wypełnionych kwiatami, to cena od razu idzie diametralnie w górę. Jest uwarunkowane tym, że trzeba wynająć i przygotować takie pomieszczenie, na tyle odpowiednio by zdjęcia, które tam powstaną mogły się podobać nawet najbardziej wybrednemu małżeństwu. Jednak jak sobie pomyślimy, że takie zdjęcia będą pamiątką do końca naszego życia to bez wątpienia zdecydujemy się wydać trochę więcej pieniędzy niż planowaliśmy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.